Об’яви

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні деякі групи не працюють, найактуальнішу інформацію ви можете дізнатися на інформаційній лінії або у онлайн консультанта на сайті.


 

Деякі групи проводять онлайн-зустрічі, посилання можна знайти на сторінці “Розклад зустрічей


Всі зусилля по служінню в ПЗГ і ЛУ спрямовані на те, щоб новачок спочатку подзвонив, а потім прийшов на збори АН. Якщо ти вмієш на простому доступною мовою розповісти про Товариство, тоді ти можеш стати добровольцем на телефоні. Детальна інформація доступна по телефону +38 093-918-28-90 з 10 ранку до 22:00.


Місцевий Підкомітет Розвитку Товариства (МПРС) допомагає новим групам АН і підтримує існуючі групи АН, сприяє розвитку місцевості в цілому. МПРС проводить виїзні заходи, семінари, тренінги по груповому служінню АН, 12 Традиціям АН, і 12 Концепціям служіння АН. Зiбрання проводяться тимчасово не проводяться.


Комітет по лікарнях і установах (коротко ЛУ) відвідує лікарні та установи де знаходяться наркомани які не мають доступу на наші зібрання. Щосуботи ми відвідуємо міську наркологію, відділення щелепно-лицьової хірургії, обласну наркологію та 5 Реабілітаційних центрів. Будь-який учасник спільноти АН Києва може взяти участь в презентації БО в реабілітаційних центрах в якості волонтера. Свої заявки озвучуйте учасникам ЛУ. Ласкаво просимо. Ми збираємося регулярно кожну другу, четверту п’ятницю за адресою вул.Круглоунiверситетська,7 в приміщенні групи “MayDay” на 17-30. Приходь, і можливо твій досвід кому то врятує життя! 


 
Комітет По Зв’язкам з Громадськістю (коротко ПЗГ) – це люди, які займаються інформуванням громадськості про існування АН. Завдяки цьому на наші зібрання приходять новачки, до нас звертаються професіонали з пропозиціями про співпрацю. Приходь на збори ЗГ, які проходять 2-га Неділя місяця 17:30 у телеграм-форматі за цим посиланням та 4-та неділя о 17:30 за адресою Круглоуніверситетська 7 (приміщення групи MayDay). Якщо ти хочеш бути волонтером в проектах наприклад: ЗПТ, МДА, КВІ, оголошення, швидка допомога (тобі не обов’язково приходити на зібрання комітету) просто зв’яжися з координатором ПЗГ або подзвони на інформаційну лінію АН. 
 

Місцевий Комітет Обслуговування (МКО) АН м.Києва проводить збори кожне 3 неділі місяця о 11:00 на вул.Круглоунiверситетська,7 група «Май Day». У МКО є вакантні служіння. Якщо у тебе є питання про АН Києва, пропозиції, зауваження, хочеш послужити в МКО – ласкаво просимо!
 

Комітет ПЗ (Проведення Заходів) займається організацією наших розважальних, службових і заходів по одужанню. Якщо хочеш послужити в цьому комітеті то приходь щовівторка о 18:45 в приміщенні групи Мейдей де проходять робочі зборів ПМ. Відкриті служіння: Дизайнер – художник, координує. За медіа, Технік, Чайханщик, Секретар комітету. Також є можливість допомоги групам в проведенні їх ювілеїв!


З питань забезпечення Літературою Товариства АН звертайтеся до ведучого зборів або на інформаційну лінію АН.