Для громадскостi

Iнформацiя про Товариство «Анонiмнi Наркомани»

Товариство

Ми – одужуючі залежні, які регулярно зустрічаються, допомагаючи один одному залишатись чистими. Міжнародне Товариство «Анонимні Наркомани» існує з 1953 року. Перша група в Україні провела зустріч в 1991 році. Сьогодні в 139 країнах миру щотижнево проходить понад 67000 зустрічей АН. В Україні, в 47 містах регулярно проходить понад 300 зустрічей на тиждень. Київ та київська область проводить бiльше 80 зустрiчей на тиждень.

Мета
Ця програма ґрунтується на повному утриманні від вживання усіх видів наркотиків. Існує лише єдина вимога для членства – це бажання припинити вживання наркотиків.
Вже понад 60 років наша звістка лишається незмінною – будь-який залежний може припинити вживати наркотики, втратити бажання їх вживати та знайти новий шлях у житті.

Участь

Єдиною умовою для членства в Анонімних Наркоманах є бажання припинити вживати.
У тебе немає жодних зобов’язань перед «АН». Ми не приєднані до інших організацій, не стягуємо ніяких вступних або членських внесків, не вимагаємо ані клятв, ані обіцянок. Ми не пов’язані з будь-якими політичними, релігійними групами або правоохоронними органами і не перебуваємо під наглядом жодної організації. Участь у Товаристві безкоштовна!
Наші зустрічі доступні для будь-якого залежного щоденно. Якщо у Вас особисто немає проблем з наркотиками, але Ви цікавитесь досвідом одужання в Товаристві «Анонимні Наркомани», то спеціально для Вас ми проводимо «відкриті» зустрічі.

Зустрiчi

Будь-хто може до нас приєднатися незалежно від віку, національності, сексуальної орієнтації, переконань, віросповідання та його наявності взагалі.
Зустрічі АН  раді привітати будь-якого залежного, для котрого наркотики стали серйозною проблемою.
Неважливо звідки ми прийшли, яку ми маємо освіту, чим ми займаємось — двері АН відкриті для нас.

Програма

Терапевтична цінність допомоги одного залежного іншому не має аналогів. Ми непрофесійне Товариства і використовуємо все, що допомагає одужувати іншим залежним, які за допомогою Анонімних Наркоманів навчилися жити без наркотиків. Наше одужання стало можливим завдяки принципам, відомим як Дванадцять Кроків Анонімних Наркоманів.

Релiгiя

«Анонимні Наркомани» — це духовна, але нерелігійна програма. Право на Бога в своєму особистому розумінні є загальним для всіх, в цьому немає якихось хитрощів.
Це означає, що до Товариства приходять залежні з різноманітним віросповіданням з різних конфесій, а також  атеїсти та агностики.

Товариство АН відкрито ділиться інформацією з громадськістю.
Якщо вас цікавить то чим ми займаємося і вам потрібна більш детальна інформація – ми з задоволенням розповімо про себе!
Наш телефон: +380939182890
Пошта для зв’язків з громадськістю: pr@na-kiev.org